BSL Platynowym Dystrybutorem Holset

Mamy przyjemność poinformować, że firma BSL została nagrodzona Platynowa Dystrybucją 2023 przez Cummins Turbo Technologies – światowego producenta turbosprężarek za doskonałe wyniki w sprzedaży za rok 2022.

Firma Holset wchodząca w skład Cummins produkuje turbosprężarki dla przemysłu samochodowego, maszyn budowlanych, silników dla zastosowań morskich oraz agregatów prądotwórczych.

Firma Cummins jest jedynym producentem skupiającym się wyłącznie na technologiach turbo dla silników Diesla o średniej i dużej mocy. Od ponad 60 lat dostarcza klientom innowacyjne, niezawodne rozwiązania w zakresie turbosprężarek. Rozwiązania w zakresie turbosprężarek i bogate doświadczenie firmy uzyskane w ramach marki Holset® sprawiają, że jest technologicznym gigantem.

Silniki wysokoprężne do zastosowań komercyjnych wymagają zaawansowanych technologii, które zapewniają wydajność i spełniają surowe wymagania dotyczące emisji spalin. Technologie turbodoładowania o stałej geometrii, z zaworem wastegate, o zmiennej geometrii, dwustopniowego, turbocompound i ekspanderów ciepła odpadowego zostały specjalnie opracowane, aby zapewnić wyższą wydajność i niższe koszty.

Obecnie inżynierowie Cummins Turbo Technologies aktywnie opracowują najnowocześniejsze rozwiązania dla następnej generacji, w tym wspomagane turbodoładowanie, nowe systemy łożyskowania i zwiększoną wydajność stopni sprężania.

Turbosprężarki o stałej geometrii

Marka Holset® wywodzi się z technologii stałej geometrii. W turbosprężarkach wszystkie gazy spalinowe kierowane są do turbiny w celu zwiększenia mocy silnika. Cummins Turbo Technologies posiada ponad 60-letniemu doświadczenia w dostarczaniu klientom najbardziej wymagających rozwiązań w zakresie mocy. Wykorzystując bogatą wiedzę, firma produkuje jedne z najlepiej zoptymalizowanych, najbardziej wydajnych i niezawodnych turbosprężarek na świecie.

Turbosprężarki o zmiennej geometrii

Turbosprężarka Holset® VGT™ firmy Cummins Turbo Technologies zapoczątkowała technologię zmiennej geometrii (VG) dla rynku pojazdów użytkowych w 1998 r. Dzięki zastosowaniu opatentowanego, przesuwnego pierścienia dyszy urządzenie Holset® VGT™ oferuje szeroki zakres przepływu, zapewniając wyższe ciśnienie zwiększenia mocy przy niskich obrotach silnika. Technologia VG zapewnia najbardziej paliwooszczędny sposób krótkiej recyrkulacji spalin (EGR), który służy do redukcji poziomu NOx.

Turbosprężarki z zaworem Wastegate

Zawór Wastegate pomaga zapobiegać nadmiernej prędkości obrotowej turbosprężarki, jak również nadmiernemu doładowaniu silnika. Doskonale zaprojektowane turbosprężarki Holset® z zaworem wastegate wykorzystują te same, wiodące w branży technologie projektowe firmy Cummins. Turbosprężarki z zaworem obejściowym są lepsze od jednostek o stałej geometrii, dając ogólny wzrost sprawności o 3% i mogą być zoptymalizowane dla różnych układów oczyszczania spalin.

Turbosprężarki Holset BSL

Firma BSL już od wielu lat jest autoryzowanym dystrybutorem Holset, marki wchodzącej w skład Cummins Turbo Technologies. Wiele modeli turbosprężarek Holset jest u nas dostępne ”od ręki”. Realizujemy również zamówienia pod klientów, bezpośrednio od Producenta. W doborze odpowiedniej turbosprężarki, służy z pomocą nasz wyspecjalizowany dział handlowy.

Kontakt

Dział handlowy turbosprężarek 46 857 91 48

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top